Turystyka

Apartament Mechelinki – spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej właścicielami można kontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można idealnie spędzać wolne chwile lub delegację.

Najważniejsze atuty, motywujące do tego, aby zarezerwować tutaj miejsca to: nowoczesność, komfort, kompletne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, możliwość wynajęcia o każdej porze roku oraz atrakcyjna cena.

Takie zalety sprawiają, że opcja zamieszkania jest atrakcyjna. Większe mieszkanie zmieści 8 osób. Metraż mieszkania wynosi sto osiem m2. Sporym walorem jest taras. Jego powierzchnia to pięćdziesiąt sześć metrów kwadratowych. W mieszkaniu jest udostępnione darmowe łącze internetowe, na co wiele przyjezdnych zwraca uwagę. Sprawnie działająca klimatyzacja wzmacnia wygodę. Jadalnia jest dobrze wyposażona, co pozwoli nieskrępowanie przygotowywać posiłki oraz czuć się jak we własnym domu.

Świetne wrażenie robi na dodatek nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje osiemset złotych za dobę, co jest korzystne, uwzględniając standardy apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce postojowe, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można także skorzystać ze schowka na rowery. Oznacza to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzać wolne chwile dokładnie w ten sposób jak zamierzano i nie poczuć się ograniczonym. Nie we wszystkich hotelach i pensjonatach jest to zapewnione. Mieszkanie rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami również nie jest utrudniony. Lokal z 3 sypialniami przeznaczony jest osobom, którym kameralna atmosfera nie jest czymś obojętnym. I to uzyskają.