Turystyka

Atuty wynikające z użycia terminala paliwowego XTRACK

Terminal umożliwiający maksymalnie nadzorować to, co dzieje się z paliwem, czyli XTrack jest dobierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, by posiadać wgląd wyłącznie do optymalnych rozwiązań.

Przedsiębiorcy doceniają zwłaszcza to, że na bieżąco mają możliwość kontrolować poziomy paliwa. Umożliwiona jest również identyfikacja tankującego. Pozwoli na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownikpracownik. Można bowiem przez terminal paliwowy XTrack łatwo sprawdzić, kto pobiera paliwo oraz w jakim pojeździe. Z uwagi na to, że logowanie odbywa się przy pomocy karty można zbierać każde dane, jakie przegląda się w systemie internetowym.

Jeśli do tej pory nie korzystano z tych możliwości, to z pewnością doceni się to, że można uzyskać szczegółową wiedzę odnośnie zużycia paliwa w firmie przez każdego z pracowników. Zaprezentowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła kompletne informacje, jakie zarejestruje. To natomiast pozwala tworzyć raporty pozwalające na szybkie rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa.

Każdy z raportów może być utworzony na podstawie spersonalizowanych opcji. Modyfikacje mogą dotyczyć przykładowo zamieszczenia znaku rozpoznawczego firmy lub dodawania niestandardowych kolumn. Decydując się na dystrybutor paliwa XTrack można także zbierać wiadomości a także powiadomienia związane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbiera albowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, czy oleju napędowego i właściwie zaplanować kolejne dostawy.

Opcje jak przykładowo Titan Access można dowolnie zmodyfikować. Szczegółowe wiadomości w temacie działania całości można otrzymać od ekspertów. Inne wyroby, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Wyznaczniki odnośnie tego, na co się zdecydować są indywidualne.