Turystyka

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Główne zestawy do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie wybierać zarówno doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich zestawów jest opisany, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z wyselekcjonowaniem tego, czego wymaga. Każdy z takich kompletów gwarantuje pełne pole spostrzegania pod wodą. Dostępne modele projektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody podczas zanurzeń. Wyjątkowo praktyczny jest też zawór oczyszczający.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywoła podrażnień skóry. Silikon jest też materiałem miękkim oraz elastycznym, czyli dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają doskonałą widoczność oraz to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w zestawach również wykonane są z silikonu. Element ten zrobiony jest na podstawie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za utrzymanie suchości nawet w trakcie pełnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze błyskawicznie go zamyka i dzięki temu woda nie przedostanie się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Rozbudowana technologia multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem silikonowym są zapewnieniem efektywnego nurkowania. Całość jest wykonana tak, aby w trakcie podróży zajęła mało miejsca. Zestawy TUSA szczególnie natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa bardzo dobrze na napęd, wydajność oraz przenoszenie mocy. W punkcie sprzedaży można też zaopatrywać się w akcesoria do nurkowania, aby mieć wszystkie gadżety.