Sport

Profesjonalny sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona

Yonex Polska to dystrybutor japońskiej firmy Yonex w Polsce. Marka ta proponuje profesjonalny sprzęt oraz akcesoria do tenisa i badmintona. Szeroka oferta obejmuje między innymi tenis polska, a więc wyroby przetestowane i z certyfikatem. Rozpoznawalnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględniono innowacyjną metodę wykonania. Inna, autorska technologia to Power Cusion w butach sportowych. Isometric to technika która odpowiada za głównie za otrzymanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzeń, jaka powstaje w efekcie opadania na boisko, przenosząc następne ruchy. Nie jest dziwne, że tak nowatorskie rozwiązania doceniane są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsoring wielu znaczących eventów w sporcie. Oszacowano, że około 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie www polskiego sprzedawcy asortyment jest obszerny i z tego powodu jest rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych działach udostępniono bestsellery i nowości, co pozwoli prędzej orientować się w produktach promocyjnych i nowych rozwiązaniach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, czy profesjonalnie, znajdzie akcesoria dobrane do swoich umiejętności i nawyków gry. Jeżeli zaś ktoś nie jest przekonany, na co się decydować, to może skorzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wtedy nie będzie mieć wątpliwości co do tego, że dokonuje nieodpowiedniego zakupu. Na stronie można nie tylko robić zakupy, ale dowiadywać się, co nowego wydarzyło się w dyscyplinie badmintona oraz tenisa. To dla osób uprawiających określone sporty ma duże znaczenie.