Inne

Wszechstronna diagnoza kardiologiczna w Sports Medic

{Oferta kardiologiczna realizowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób oraz wad w obrębie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zapisuje na odpowiednie badania, a później wdraża proces leczenia. Wykwalifikowani kardiolodzy do pacjentów podchodzą indywidualnie, co wpływa na otrzymanie lepszych efektów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii inwazyjnej. Opiera się ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W ostatnim wypadku chodzi o diagnostykę i terapię schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka medyczna zawiera: konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni i stale rozwijający umiejętności specjaliści, posiadający doświadczenie w terapii najmłodszych, dorosłych oraz osób uprawiających sport. Do ekspertów należy się zgłosić, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W placówce można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie innowacyjnego sprzętu, spora wiedza i umiejętności personelu medycznego zachęcają do leczenia się tutaj. Szczególnie