Turystyka

Zajazd u Hermanów: hotel najlepszy na kameralny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Oferta indywidualnie dopasowana do gości Zajazdu u Hermanów sprawia, że obiekt ma wiele pozytywnych opinii. Można przykładowo decydować się tutaj na przyszykowanie wesela na przestronnej sali.

Świetne pejzaże, otaczające zajazd Olsztyn i doskonała oprawa tak wzniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów ulokowany jest 12 km od Częstochowy, a więc wielu biznesmenów z tego miasta zdecydowanych jest w tym obiekcie na zorganizowanie spotkań biznesowych. Wówczas sala jest przystosowana do ich wymagań. Poza tym, w miejscu takim zorganizowane są biesiady, imprezy w plenerze oraz wypady integracyjne. Restauracja może pomieścić 140 osób.

Usytuowanie w pobliżu czternastowiecznego zamku jest ogromnym udogodnieniem. Sala weselna jest klimatyzowana dlatego goście na różnych imprezach okolicznościowych mogą czuć się tutaj komfortowo. Na ogrodzonym terenie zajazdu można odpoczywać na łonie natury, a dla dzieci dostępny jest plac zabaw. Na witrynie obiektu można zobaczyć galerię fotografii oraz przykładowe menu na dowolny typ imprezy. Nie da się ukryć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z bardziej urokliwych miejsc na terenie Polski. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące idealne wrażenie krajobrazy – to godna polecenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region atrakcyjny historycznie i pod kątem geograficznym. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to tylko najważniejsze atuty. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają dobre opinie dotychczasowych gości. Pobyt w zajeździe przeznaczony jest dla 19 osób. Pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybierać wśród siedmiu pokoi gościnnych, z jakich każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzą gościom kierunek wycieczki podróżnym. Jeżeli ktoś chciałby zarezerwować pobyt może to robić za pomocą strony lub dzwoniąc.